Кабель питания ArmorStandart USB - DC 4.0x1.7 12V 0.8 м допомагає у разі вимкнення електрики живити роутер від повербанка та далі користуватися інтернетом (якщо провайдер і далі подавати інтернет до роутера).
Кабель для роутера працює практично від будь-якого повербанка, навіть від того, що не має швидкого заряджання, оскільки шнур містить усередині вбудовану плату, що підвищує напругу до 12 вольтів.
Сумісний із більшістю моделей Wi-Fi роутерів і терміналів ONU (GPON), а також будь-яких інших пристроїв із відповідними параметрами.
Просте під'єднання без додаткових налаштувань: USB-штекер вставляється в Powerbank, а DC штекер у пристрій, який потрібно заживити.
Рекомендується підбирати кабель із характеристиками відповідного пристрою. Зазвичай на нижній панелі пристрою в полі Input (Вхід) вказується потрібна напруга пристрою.
Характеристики:
- Тип: кабель
- Тип роз'ємів: USB - DC
- Довжина: 0,8 м
- Зовнішній діаметр роз'єму — 4 мм
- Вхідна напруга: 5В
- Вихідна напруга: 12В



